220 година од Првог српског устанка У петак, 12. априла, били смо на изложби у Галерији ликовне уметности у Официрском дому. Изложба је била поводом 220 година од Првог српског устанка. Повезано мај 14, 2025 Биоскопска пројекција филма „Другарство“ април 18, 2024 Дечија недеља новембар 14, 2025 Меморијални комплекс „12. фебруар“