„Палилула куп“ У суботу, 25. 5. 2024. године, одржан је први Палилула куп у малом фудбалу. Организатор је била ОШ „Краљ Петар“, под покровитељствим општине Палилула. Наши ученици су одиграли ревијалну утакмицу са ученицима Специјалне школе „Бубањ“. Повезано децембар 29, 2024 „Спремање хране за зиму“ јун 13, 2024 „Пекарчић“ јун 14, 2024 Ученици генерације