Неколико дана дружења, такмичења и лепих тренутака је иза нас. Наши ученици су дали свој максимум, освојили велики број медаља и вратили се богатији за нова искуства и пријатељства.
Хвала Спортском клубу „Никлузија“ и директору Марку Ристићу на подршци и прилици да будемо део ове лепе спортске приче.


