1. Републичко такмичење школа за образовање ученика са сметњама у развоју и инвалидитетом у знању и вештинама у подручју рада Текстилство и кожарство одржано је данас у нашој школи. У такмичењу је учествовало 12 школа из Србије, односно 23 ученика.
    Госте су поздравили директорка школе Наташа Каличанин, председник Градске општине Палилула Братислав Вучковић и председница Заједнице специјалних школа Силвана Павловић.
    Поносни смо на чињеницу да смо као домаћини били на врхунцу задатка и да су ученици и њихови наставници отишли у своје градове задовољни и насмејани.
    Нарочито смо поносни јер су наши ученици Богдана Денић и Никола Ковачевић освојили прво и друго место у категорији конфекцијски шивач, 3. разред. ❤️🥇🥈
    У екипном пласману прво место је такође освојила наша школа. 🏆🥇

Повезано